![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Liina Aukia | |
![]() |
Film Freak - 818 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: Finland
|
|
Message Sent!
| |

| 40 | Doom (2005) - Jul 12, 2008 |
| 65 | Manhattan (1979) - Jul 12, 2008 |
| 40 | Dead Ringers (1988) - Jul 12, 2008 |
| 35 | Bewitched (2005) - Jul 12, 2008 |
| 45 | AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Jul 12, 2008 |
| 40 | Vampire's Kiss (1989) - Jul 12, 2008 |
| 20 | Big Fat Liar (2002) - Jul 12, 2008 |
| 30 | Kindergarten Cop (1990) - Jul 12, 2008 |
| 80 | A Fistful of Dollars (1964) - Jul 12, 2008 |
| 80 | For a Few Dollars More (1965) - Jul 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |