![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lilian | |
![]() |
Movie Buff - 372 Films Ranked
Member Since: May 30, 2009
Location: Ribeirão Preto, SP, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 99 | Shine (1996) - Oct 31, 2010 |
| 98 | Mr. Holland's Opus (1995) - Oct 31, 2010 |
| 98 | A Beautiful Mind (2001) - Feb 28, 2010 |
| 98 | Up (2009) - Feb 28, 2010 |
| 97 | Three Colors: Blue (1993) - Feb 28, 2010 |
| 99 | City Lights (1931) - Feb 28, 2010 |
| 99 | Avatar (2009) - Feb 28, 2010 |
| 97 | Up in the Air (2009) - Feb 28, 2010 |
| 97 | Pulp Fiction (1994) - Dec 03, 2009 |
| 100 | Immortal Beloved (1994) - Jul 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |