![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LindaG111 | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2009
Location: USA
|

| 96 | Yes Man (2008) - Nov 15, 2009 |
| 96 | The Proposal (2009) - Nov 15, 2009 |
| 70 | My Bloody Valentine (1981) - Nov 15, 2009 |
| 90 | Step Brothers (2008) - Nov 15, 2009 |
| 96 | Playing by Heart (1998) - Nov 15, 2009 |
| 70 | Paranormal Activity (2009) - Nov 15, 2009 |
| 100 | Gone with the Wind (1939) - Nov 15, 2009 |
| 80 | Public Enemies (2009) - Nov 15, 2009 |
| 86 | Slumdog Millionaire (2008) - Nov 15, 2009 |
| 87 | Twilight (2008) - Nov 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |