Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
LiquidAnger
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2010
Location: Worcester, MA, USA
Recent Rankings
80 2001: A Space Odyssey (1968) - Dec 12, 2010
85 12 Angry Men (1957) - Dec 12, 2010
87 (500) Days of Summer (2009) - Dec 12, 2010
90 Rocket Science (2007) - Dec 12, 2010
84 District 9 (2009) - May 25, 2010
95 Children of Men (2006) - Jan 24, 2010
76 Zombieland (2009) - Jan 24, 2010
84 The Road (2009) - Jan 24, 2010
70 Avatar (2009) - Jan 24, 2010
83 Inglourious Basterds (2009) - Jan 24, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with LiquidAnger. Why not go rank more films, then come back and check it out again?