Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Liquidrsx83
Movie Buff - 388 Films Ranked
Member Since: May 2, 2006
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
80 Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007
30 Two Weeks Notice (2002) - Aug 13, 2007
60 Men in Black II (2002) - Aug 13, 2007
75 I, Robot (2004) - Aug 13, 2007
50 The Mummy Returns (2001) - Aug 13, 2007
65 See Spot Run (2001) - Aug 13, 2007
78 War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007
82 The Italian Job (2003) - Aug 13, 2007
55 House on Haunted Hill (1999) - Aug 13, 2007
25 The Tuxedo (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Liquidrsx83. Why not go rank more films, then come back and check it out again?