Liria

liria
Movie Buff - 369 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2011
Location: Fethiye, Muğla, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 41% True Grit (2010) - Rated 31 Oct 2022
76 44% Julie & Julia (2009) - Rated 06 Feb 2015
89 89% Winter Sleep (2014) - Rated 06 Feb 2015
78 50% Captain Phillips (2013) - Rated 06 Feb 2015
76 44% The Great Debaters (2007) - Rated 01 Feb 2015
83 70% The Book Thief (2013) - Rated 01 Feb 2015
79 55% The Reader (2008) - Rated 31 Jan 2015
83 70% Amour (2012) - Rated 25 Jan 2015
60 16% Pulp Fiction (1994) - Rated 25 Jan 2015
80 59% Temple Grandin (2010) - Rated 21 Jan 2015