Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
LisFies
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2011
Location: USA
Recent Rankings
82 Stargate (1994) - Jun 13, 2011
84 Three Amigos! (1986) - Jun 13, 2011
79 Coyote Ugly (2000) - Jun 13, 2011
89 300 (2007) - Jun 13, 2011
70 U-571 (2000) - Jun 13, 2011
85 Titanic (1997) - Jun 13, 2011
75 Dazed and Confused (1993) - Jun 13, 2011
80 AVP: Alien vs. Predator (2004) - Jun 13, 2011
75 Inception (2010) - Jun 13, 2011
78 Once (2007) - Jun 13, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with LisFies. Why not go rank more films, then come back and check it out again?