![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Liserutt | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2010
Location: Norway
|

| 90 | Red (2010) - Jan 30, 2011 |
| 85 | True Grit (2010) - Jan 30, 2011 |
| 80 | The Blind Side (2009) - Jan 30, 2011 |
| 40 | 1984 (1956) - Oct 17, 2010 |
| 90 | Let the Right One In (2008) - Sep 10, 2010 |
| 90 | Independence Day (1996) - Sep 10, 2010 |
| 90 | The Day After Tomorrow (2004) - Sep 10, 2010 |
| 80 | Men in Black (1997) - Sep 10, 2010 |
| 95 | 28 Weeks Later... (2007) - Sep 10, 2010 |
| 75 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Sep 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |