![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lishui | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2011
Location: Ontario, Canada
|

| 65 | Simon Birch (1998) - Feb 01, 2011 |
| 60 | Alice in Wonderland (1951) - Feb 01, 2011 |
| 80 | A Clockwork Orange (1971) - Feb 01, 2011 |
| 85 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Feb 01, 2011 |
| 100 | Inception (2010) - Feb 01, 2011 |
| 70 | Liar Liar (1997) - Feb 01, 2011 |
| 80 | Citizen Kane (1941) - Feb 01, 2011 |
| 90 | Shrek (2001) - Feb 01, 2011 |
| 60 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Feb 01, 2011 |
| 75 | Short Circuit 2 (1988) - Feb 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |