![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LittleNarc | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2010
Location: Newcastle Upon Tyne, UK
|

| 100 | It's a Wonderful Life (1946) - Feb 24, 2010 |
| 100 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Feb 24, 2010 |
| 90 | Jerry Maguire (1996) - Feb 24, 2010 |
| 90 | Pretty Woman (1990) - Feb 24, 2010 |
| 90 | Happy Gilmore (1996) - Feb 24, 2010 |
| 70 | A Cinderella Story (2004) - Feb 24, 2010 |
| 100 | School of Rock (2003) - Feb 24, 2010 |
| 69 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Feb 24, 2010 |
| 60 | The Parent Trap (1998) - Feb 24, 2010 |
| 90 | Home Alone (1990) - Feb 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |