![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lodangles | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: USA
|

| 70 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 44 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Army of Darkness (1993) - Aug 13, 2007 |
| 78 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Big Kahuna (1999) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Contact (1997) - Aug 13, 2007 |
| 57 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 18 | Deep Blue Sea (1999) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Elf (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |