![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lodley | |
![]() |
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Sep 18, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 79 | The Italian Job (2003) - Sep 18, 2007 |
| 65 | Predator (1987) - Sep 18, 2007 |
| 86 | Saved! (2004) - Sep 18, 2007 |
| 67 | The Transporter (2002) - Sep 18, 2007 |
| 78 | Father of the Bride (1991) - Sep 18, 2007 |
| 74 | Dragonheart (1996) - Sep 18, 2007 |
| 23 | Catwoman (2004) - Sep 18, 2007 |
| 65 | Dude, Where's My Car? (2000) - Sep 18, 2007 |
| 63 | Erin Brockovich (2000) - Sep 18, 2007 |
| 81 | The Last Samurai (2003) - Sep 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |