![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lodoss87 | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: Jun 23, 2009
Location: New Jersey, USA
|

| 97 | Welcome to the Quiet Room (2007) - Jun 23, 2009 |
| 100 | Battle Royale (2000) - Jun 23, 2009 |
| 92 | The Host (2006) - Jun 23, 2009 |
| 97 | Jackass: Number Two (2006) - Jun 23, 2009 |
| 99 | Bus 174 (2002) - Jun 23, 2009 |
| 99 | Pulp Fiction (1994) - Jun 23, 2009 |
| 97 | The Man from Earth (2007) - Jun 23, 2009 |
| 97 | Let the Right One In (2008) - Jun 23, 2009 |
| 92 | Into the Wild (2007) - Jun 23, 2009 |
| 81 | Stalingrad (1993) - Jun 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |