![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Logan5 | |
![]() |
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: ca, USA
|

| 80 | Gremlins (1984) - Oct 05, 2009 |
| 70 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Patch Adams (1998) - Oct 05, 2009 |
| 75 | Live Free or Die Hard (2007) - Oct 05, 2009 |
| 80 | Invasion of the Body Snatchers (1956) - Oct 05, 2009 |
| 85 | Pitch Black (2000) - Oct 05, 2009 |
| 85 | Enemy of the State (1998) - Oct 05, 2009 |
| 90 | Finding Nemo (2003) - Oct 05, 2009 |
| 80 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Oct 05, 2009 |
| 75 | The Frighteners (1996) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |