![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Loggo | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Jul 15, 2006
Location: Canada
|

| 90 | Rejected (2000) - Sep 25, 2011 |
| 92 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Aliens (1986) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Night of the Living Dead (1968) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Halloween (1978) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Rosemary's Baby (1968) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The Shining (1980) - Aug 13, 2007 |
| 88 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |