Lollan

lollan
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 28 Sep 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 88% Children of Men (2006) - Rated 04 Oct 2008
98 94% City of God (2002) - Rated 04 Oct 2008
92 68% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 04 Oct 2008
90 55% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 04 Oct 2008
98 94% Oldboy (2003) - Rated 04 Oct 2008
95 81% Batman Begins (2005) - Rated 28 Sep 2008
98 94% Schindler's List (1993) - Rated 28 Sep 2008
98 94% The Dark Knight (2008) - Rated 28 Sep 2008
92 68% Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Rated 28 Sep 2008
92 68% Shaun of the Dead (2004) - Rated 28 Sep 2008