![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LongHaul | |
![]() |
Cinema Addict - 1287 Films Ranked
Member Since: Dec 19, 2009
Location: Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Scarlet Street (1945) - Oct 11, 2011 |
| 80 | The Skin I Live In (2011) - Oct 11, 2011 |
| 70 | Post Mortem (2010) - Oct 10, 2011 |
| 50 | Werckmeister Harmonies (2000) - Oct 10, 2011 |
| 80 | The Turin Horse (2011) - Oct 10, 2011 |
| 90 | Le quattro volte (2010) - Oct 10, 2011 |
| 78 | The Hunter (2010) - Oct 10, 2011 |
| 80 | A Dangerous Method (2011) - Oct 10, 2011 |
| 65 | Altered States (1980) - Oct 07, 2011 |
| 75 | Le Feu follet (1963) - Oct 07, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |