![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Longanlon | |
![]() |
Film Freak - 516 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2009
Location: Bulgaria
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | How to Lose Friends & Alienate People (2008) - Jan 29, 2009 |
| 75 | Hero (2002) - Jan 29, 2009 |
| 75 | Amistad (1997) - Jan 29, 2009 |
| 85 | Devil's Advocate (1997) - Jan 29, 2009 |
| 65 | The Day After Tomorrow (2004) - Jan 29, 2009 |
| 0 | Elf (2003) - Jan 29, 2009 |
| 30 | How High (2001) - Jan 29, 2009 |
| 65 | Ju-on: The Grudge (2003) - Jan 29, 2009 |
| 100 | Religulous (2008) - Jan 29, 2009 |
| 50 | Hitman (2007) - Jan 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |