![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Longtallted | |
![]() |
Movie Buff - 272 Films Ranked
Member Since: Dec 26, 2009
Location: Harrogate, North Yorkshire, UK
|

| 70 | The Rock (1996) - Dec 26, 2009 |
| 70 | The Hitcher (1986) - Dec 26, 2009 |
| 65 | Blade: Trinity (2004) - Dec 26, 2009 |
| 65 | Unbreakable (2000) - Dec 26, 2009 |
| 62 | Disclosure (1994) - Dec 26, 2009 |
| 65 | Arlington Road (1999) - Dec 26, 2009 |
| 75 | Blade (1998) - Dec 26, 2009 |
| 68 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Dec 26, 2009 |
| 71 | Cool Hand Luke (1967) - Dec 26, 2009 |
| 50 | Flubber (1997) - Dec 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |