![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Loosefish | |
![]() |
Film Freak - 533 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2012
|

| 2 T2 | Liberal Arts (2012) - Apr 05, 2013 |
| 3 T5 | Fast Five (2011) - Feb 05, 2013 |
| 4 T7 | Intouchables (2011) - Feb 05, 2013 |
| 4 T7 | Timecrimes (2007) - Feb 05, 2013 |
| 4 T7 | Looper (2012) - Feb 05, 2013 |
| 5 T10 | Pappa ante Portas (1991) - Feb 05, 2013 |
| 4 T7 | Argo (2012) - Feb 05, 2013 |
| 4 T7 | Young Adult (2011) - Feb 05, 2013 |
| 4 T7 | A Very Long Engagement (2004) - Feb 05, 2013 |
| 4 T7 | Ensemble, c'est tout (2007) - Feb 05, 2013 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,046,000 Movie Rankings and Counting... |