![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lori | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2009
Location: USA
|

| 95 | The Color of Money (1986) - Jan 25, 2009 |
| 90 | I Love Trouble (1994) - Jan 25, 2009 |
| 95 | Stepmom (1998) - Jan 25, 2009 |
| 95 | Steel Magnolias (1989) - Jan 25, 2009 |
| 80 | Mona Lisa Smile (2003) - Jan 25, 2009 |
| 95 | That Thing You Do! (1996) - Jan 25, 2009 |
| 90 | Sleepless in Seattle (1993) - Jan 25, 2009 |
| 85 | Notting Hill (1999) - Jan 25, 2009 |
| 90 | Look Who's Talking Too (1990) - Jan 25, 2009 |
| 100 | A League of Their Own (1992) - Jan 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |