LosT

lost
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 07 Jul 2011
Location: Italy
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 71% Predator (1987) - Rated 07 Jul 2011
70 53% Spider-Man (2002) - Rated 07 Jul 2011
70 53% Jackie Brown (1997) - Rated 07 Jul 2011
65 31% 50 First Dates (2004) - Rated 07 Jul 2011
75 71% Madagascar (2005) - Rated 07 Jul 2011
75 71% Constantine (2005) - Rated 07 Jul 2011
70 53% Shrek the Third (2007) - Rated 07 Jul 2011
65 31% Brokeback Mountain (2005) - Rated 07 Jul 2011
60 15% Shanghai Knights (2003) - Rated 07 Jul 2011
80 87% Back to the Future Part III (1990) - Rated 07 Jul 2011