LostCanadian

lostcanadian
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2006
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 57% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
78 47% Antz (1998) - Rated 14 Aug 2007
89 90% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007
71 25% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 14 Aug 2007
57 7% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
69 17% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
87 85% American Beauty (1999) - Rated 14 Aug 2007
80 57% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
69 17% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
87 85% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 14 Aug 2007