![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LouLumenick | |
![]() |
Movie Buff - 152 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2009
Location: Netherlands
|

| 88 | The Straight Story (1999) - Jan 13, 2009 |
| 63 | Stardust (2007) - Jan 13, 2009 |
| 75 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jan 13, 2009 |
| 88 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Jan 13, 2009 |
| 50 | Spy Game (2001) - Jan 13, 2009 |
| 100 | Spirited Away (2002) - Jan 13, 2009 |
| 75 | Spider-Man 3 (2007) - Jan 13, 2009 |
| 88 | Spider-Man 2 (2004) - Jan 13, 2009 |
| 75 | Sin City (2005) - Jan 13, 2009 |
| 75 | Signs (2002) - Jan 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |