Loueloui

loueloui
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

89 70% The Rocketeer (1991) - Rated 09 Feb 2008
92 87% Apocalypse Now (1979) - Rated 09 Feb 2008
87 58% Back to the Future Part II (1989) - Rated 09 Feb 2008
88 64% Demolition Man (1993) - Rated 09 Feb 2008
65 7% 12 Monkeys (1995) - Rated 09 Feb 2008
80 21% Universal Soldier (1992) - Rated 09 Feb 2008
87 58% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 14 Aug 2007
76 15% 101 Dalmatians (1961) - Rated 14 Aug 2007
94 93% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
72 11% A History of Violence (2005) - Rated 14 Aug 2007