Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Louieman
Film Freak - 700 Films Ranked
Member Since: May 13, 2009
Location: UK
Recent Rankings
80 Brazil (1985) - Apr 25, 2011
90 Apocalypse Now (1979) - Apr 25, 2011
25 Soldier (1998) - Apr 25, 2011
70 Black Swan (2010) - Apr 25, 2011
70 The Celebration (1998) - Apr 25, 2011
75 A Clockwork Orange (1971) - Apr 25, 2011
80 Vertigo (1958) - Apr 25, 2011
85 Schindler's List (1993) - Apr 25, 2011
85 Rear Window (1954) - Apr 25, 2011
80 Psycho (1960) - Apr 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Louieman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?