Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
LouiseB
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Nov 5, 2011
Location: USA
Recent Rankings
93 Twister (1996) - Nov 05, 2011
100 Signs (2002) - Nov 05, 2011
100 The Birds (1963) - Nov 05, 2011
100 The Crow (1994) - Nov 05, 2011
100 Twilight (2008) - Nov 05, 2011
95 Jurassic Park (1993) - Nov 05, 2011
96 The Bourne Supremacy (2004) - Nov 05, 2011
96 Race to Witch Mountain (2009) - Nov 05, 2011
96 Scarface (1983) - Nov 05, 2011
96 Pulp Fiction (1994) - Nov 05, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with LouiseB. Why not go rank more films, then come back and check it out again?