Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
LtChip
Movie Buff - 322 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2010
Location: USA
Recent Rankings
64 The Whole Nine Yards (2000) - Jan 25, 2010
78 Clerks (1994) - Jan 25, 2010
80 Kindergarten Cop (1990) - Jan 25, 2010
87 In Bruges (2008) - Jan 25, 2010
76 Dark City (1998) - Jan 25, 2010
81 Blade (1998) - Jan 25, 2010
89 Monsters, Inc. (2001) - Jan 25, 2010
64 Planet of the Apes (2001) - Jan 25, 2010
68 Futurama: Bender's Game (2008) - Jan 25, 2010
76 Smokin' Aces (2007) - Jan 25, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with LtChip. Why not go rank more films, then come back and check it out again?