Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Lu.
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2009
Location: Brazil
Recent Rankings
85 Memoirs of a Geisha (2005) - Sep 19, 2009
80 Up (2009) - Sep 19, 2009
85 Kramer vs. Kramer (1979) - Sep 19, 2009
50 Knowing (2009) - Sep 19, 2009
85 Oldboy (2003) - Sep 19, 2009
80 The Constant Gardener (2005) - Sep 19, 2009
75 La Môme (2007) - Sep 19, 2009
75 Machuca (2004) - Sep 19, 2009
70 Spanglish (2004) - Sep 11, 2009
55 Jumanji (1995) - Sep 11, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Lu.. Why not go rank more films, then come back and check it out again?