![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lucaria26 | |
![]() |
Movie Buff - 262 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2010
Location: Eskižehir, Turkey
|

| 85 | Black Swan (2010) - Sep 23, 2011 |
| 70 | The Back-up Plan (2010) - Sep 14, 2011 |
| 80 | Perfume: The Story of a Murderer (2006) - Sep 13, 2011 |
| 70 | Beastly (2011) - Sep 09, 2011 |
| 70 | Gulliver's Travels (2010) - Sep 09, 2011 |
| 85 | 127 Hours (2010) - Sep 02, 2011 |
| 75 | Inside Man (2006) - Aug 03, 2011 |
| 85 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jul 13, 2011 |
| 80 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Jul 11, 2011 |
| 80 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Jul 10, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |