Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
LucasAssis
Film Freak - 553 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2010
Location: Sushusa, SJ, Cambodia
Message Sent!
500 characters left
Bio: siaodjos skdjs sid sjd psap´fj ksfj aflksç kdjfa´ndkfgj dlgkj dolgka çdkljd kdg
Recent Rankings
89 Layer Cake (2004) - Jun 19, 2010
86 The Doors (1991) - Jun 13, 2010
93 Natural Born Killers (1994) - Jun 13, 2010
99 The Evil Dead (1981) - May 09, 2010
85 Beowulf (2007) - May 04, 2010
98 MirrorMask (2005) - May 04, 2010
100 Night of the Demon (1957) - May 03, 2010
95 Iron Man 2 (2010) - May 01, 2010
99 The Filth and the Fury (2000) - Apr 30, 2010
98 Sid and Nancy (1986) - Apr 30, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with LucasAssis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?