Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Luciajudith
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2009
Location: USA
Recent Rankings
60 Inglourious Basterds (2009) - Aug 21, 2010
60 District 9 (2009) - May 31, 2010
30 Taxi Driver (1976) - May 31, 2010
80 Julie & Julia (2009) - May 30, 2010
30 Avatar (2009) - Mar 07, 2010
60 The Invention of Lying (2009) - Mar 07, 2010
30 Eurotrip (2004) - Mar 07, 2010
100 Uncle Buck (1989) - Feb 23, 2010
90 Shutter Island (2010) - Feb 23, 2010
100 The Staircase (2004) - Feb 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Luciajudith. Why not go rank more films, then come back and check it out again?