![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LucianaR | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Jun 7, 2010
Location: São Paulo, Brazil
|
|
Bio: Some women were made but me, I like to think that I was created...
| |

| 95 | The Big Lebowski (1998) - Jun 23, 2010 |
| 85 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Jun 23, 2010 |
| 95 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jun 23, 2010 |
| 70 | Varsity Blues (1999) - Jun 23, 2010 |
| 85 | Men in Black (1997) - Jun 23, 2010 |
| 90 | Stranger Than Fiction (2006) - Jun 23, 2010 |
| 90 | What Women Want (2000) - Jun 23, 2010 |
| 74 | Iron Man 2 (2010) - Jun 07, 2010 |
| 68 | Sex and the City 2 (2010) - Jun 07, 2010 |
| 91 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Jun 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |