![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lucillevanp. | |
![]() |
Film Freak - 592 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2009
Location: Germany
|

| 60 | 99 francs (2007) - May 28, 2011 |
| 53 | Limitless (2011) - May 28, 2011 |
| 65 | La Tête en Friche (2010) - May 28, 2011 |
| 70 | Up (2009) - May 28, 2011 |
| 60 | The Hunting Party (2007) - Apr 01, 2011 |
| 79 | Slumdog Millionaire (2008) - Apr 01, 2011 |
| 76 | Living in Oblivion (1995) - Mar 10, 2011 |
| 64 | The Chumscrubber (2005) - Mar 10, 2011 |
| 40 | Wonderland (2003) - Mar 10, 2011 |
| 20 | The Princess Diaries (2001) - Mar 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |