![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LucioW | |
![]() |
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2009
Location: Brazil
|

| 60 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Sep 19, 2009 |
| 75 | Titanic (1997) - Sep 19, 2009 |
| 60 | Along Came Polly (2004) - Sep 19, 2009 |
| 0 | Child's Play (1988) - Sep 19, 2009 |
| 30 | Dungeons & Dragons (2000) - Sep 19, 2009 |
| 30 | Spawn (1997) - Sep 19, 2009 |
| 30 | The Flintstones (1994) - Sep 19, 2009 |
| 40 | RoboCop (1987) - Sep 19, 2009 |
| 40 | Police Academy 2: Their First Assignment (1985) - Sep 19, 2009 |
| 40 | Lara Croft: Tomb Raider (2001) - Sep 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |