![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lucky | |
![]() |
Movie Buff - 180 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2006
Location: USA
|

| 50 | A Lot Like Love (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 45 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 55 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 40 | The Phantom of the Opera (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Bad Santa (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |