![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LuckyCharms | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Apr 2, 2006
Location: USA
|

| 75 | Mean Girls (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Rundown (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | K-PAX (2001) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Day After Tomorrow (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007 |
| 20 | White Noise (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Species (1995) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Freaky Friday (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Love Actually (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |