![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lukany | |
![]() |
Film Freak - 550 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2008
Location: Istanbul, Turkey
|

| 69 | Solomon Kane (2009) - Dec 17, 2011 |
| 80 | Blue Valentine (2010) - Dec 17, 2011 |
| 71 | Timecrimes (2007) - Dec 17, 2011 |
| 70 | The Ugly Truth (2009) - Dec 17, 2011 |
| 60 | Life as We Know It (2010) - Dec 17, 2011 |
| 70 | Limitless (2011) - Dec 17, 2011 |
| 61 | Gamer (2009) - Dec 17, 2011 |
| 81 | The Fighter (2010) - Dec 17, 2011 |
| 70 | The Adjustment Bureau (2011) - Dec 17, 2011 |
| 42 | Cedar Rapids (2011) - Dec 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |