![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Luke | |
![]() |
Movie Buff - 349 Films Ranked
Member Since: May 25, 2010
Location: København, Denmark
|
|
Message Sent!
| |

| 7 | Memento (2001) - Nov 15, 2010 |
| 2 | Charlie's Angels: Full Throttle (2003) - Nov 15, 2010 |
| 7 | The Men Who Stare at Goats (2009) - Nov 15, 2010 |
| 4 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Oct 31, 2010 |
| 5 | Spider-Man 2 (2004) - Oct 31, 2010 |
| 8 | Platoon (1986) - Oct 31, 2010 |
| 7 | Trainspotting (1996) - Oct 31, 2010 |
| 5 | Quantum of Solace (2008) - Oct 31, 2010 |
| 6 | The Amityville Horror (2005) - Oct 31, 2010 |
| 8 | Memories of Murder (2003) - Oct 31, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |