![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LukeTNBT | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2006
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | White Chicks (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Score (2001) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Pearl Harbor (2001) - Aug 13, 2007 |
| 95 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Hurricane (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | National Treasure (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Be Cool (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |