![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Luke Cage | |
![]() |
Movie Buff - 255 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2007
Location: Cologne, Germany/Croatia, Germany
|
|
Message Sent!
Bio: Hero for Hire
| |

| 68 | The Fan (1996) - Aug 24, 2007 |
| 90 | X2: X-Men United (2003) - Aug 24, 2007 |
| 88 | The Hitcher (1986) - Aug 24, 2007 |
| 81 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 24, 2007 |
| 89 | Batman Begins (2005) - Aug 24, 2007 |
| 78 | Monster's Ball (2001) - Aug 24, 2007 |
| 61 | The Fifth Element (1997) - Aug 24, 2007 |
| 74 | The Constant Gardener (2005) - Aug 24, 2007 |
| 86 | Almost Famous (2000) - Aug 24, 2007 |
| 78 | American History X (1998) - Aug 24, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |