Lukrecija

lukrecija
Flick Fan - 70 Film Ratings
Member Since: 13 Aug 2012
Location: Zagreb, Croatia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% The Seventh Seal (1957) - Rated 13 Aug 2012
90 71% Apocalypse Now (1979) - Rated 13 Aug 2012
99 83% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 13 Aug 2012
70 42% The Purple Rose of Cairo (1985) - Rated 13 Aug 2012
80 54% A Clockwork Orange (1971) - Rated 13 Aug 2012
100 93% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 13 Aug 2012
70 42% Outbreak (1995) - Rated 13 Aug 2012
80 54% X-Men Origins: Wolverine (2009) - Rated 13 Aug 2012
60 34% Beetlejuice (1988) - Rated 13 Aug 2012
100 93% Strangers on a Train (1951) - Rated 13 Aug 2012