![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lunarmaster | |
![]() |
Movie Buff - 419 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 45 | Magnolia (1999) - Feb 25, 2008 |
| 65 | Jackass: Number Two (2006) - Feb 25, 2008 |
| 45 | Gattaca (1997) - Feb 25, 2008 |
| 90 | Memento (2001) - Feb 25, 2008 |
| 91 | The Godfather (1972) - Feb 25, 2008 |
| 78 | The Meaning of Life (1983) - Feb 25, 2008 |
| 9 | United 93 (2006) - Feb 25, 2008 |
| 60 | Platoon (1986) - Feb 25, 2008 |
| 10 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - Feb 25, 2008 |
| 13 | Independence Day (1996) - Feb 25, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |