![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lunchboxx | |
![]() |
Film Freak - 524 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2011
Location: Chicago, IL, USA
|

| 60 | Risky Business (1983) - Jan 24, 2011 |
| 50 | Lethal Weapon 3 (1992) - Jan 24, 2011 |
| 45 | Broken Arrow (1996) - Jan 24, 2011 |
| 60 | Live Free or Die Hard (2007) - Jan 24, 2011 |
| 60 | Arachnophobia (1990) - Jan 24, 2011 |
| 60 | The Sandlot (1993) - Jan 24, 2011 |
| 55 | The Mighty Ducks (1992) - Jan 24, 2011 |
| 10 | Elf (2003) - Jan 24, 2011 |
| 80 | Star Trek (2009) - Jan 24, 2011 |
| 65 | Dirty Work (1998) - Jan 24, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |