![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
LuqueWinkle | |
![]() |
Film Freak - 530 Films Ranked
Member Since: Jan 11, 2011
Location: São Paulo, SP, Brazil
|
|
Bio: I\'m 15, I love movies and when I was younger, my dream was to act in a musical. *-*
| |

| 50 | Rocky Balboa (2006) - Jun 10, 2011 |
| 50 | Rocky V (1990) - Jun 10, 2011 |
| 70 | Weekend at Bernie's (1989) - Jun 10, 2011 |
| 60 | The Pacifier (2005) - Jun 10, 2011 |
| 90 | Little Miss Sunshine (2006) - May 14, 2011 |
| 60 | The Illusionist (2006) - May 14, 2011 |
| 50 | Rocky IV (1985) - May 14, 2011 |
| 60 | Marcelino pan y vino (1955) - May 14, 2011 |
| 100 | American Beauty (1999) - May 14, 2011 |
| 50 | Meet Dave (2008) - May 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |