Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Who here is in Toronto?
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Lynchie
Film Freak - 787 Films Ranked
Member Since: Mar 9, 2008
Location: Canada
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
86 Somewhere (2010) - Jul 08, 2011
87 Pan's Labyrinth (2006) - Jul 07, 2011
85 The Pool (2007) - Jul 07, 2011
84 Peter Pan (1953) - Jul 07, 2011
86 Moon (2009) - May 19, 2011
89 The King's Speech (2010) - May 18, 2011
88 In the Loop (2009) - Dec 06, 2010
89 Man on Wire (2008) - Dec 06, 2010
84 The Misfortunates (2009) - Dec 06, 2010
87 The Damned United (2009) - Nov 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Lynchie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?