![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lysander | |
![]() |
Flick Fan - 79 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | The Elephant Man (1980) - Feb 19, 2009 |
| 70 | Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003) - Feb 19, 2009 |
| 90 | The Bourne Supremacy (2004) - Feb 19, 2009 |
| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Feb 19, 2009 |
| 68 | The Chronicles of Riddick (2004) - Feb 19, 2009 |
| 70 | Night at the Museum (2006) - Feb 19, 2009 |
| 80 | Devil's Advocate (1997) - Feb 19, 2009 |
| 95 | Stranger Than Fiction (2006) - Feb 18, 2009 |
| 90 | Master and Commander: The Far Side of the World (2003) - Feb 18, 2009 |
| 70 | Iron Man (2008) - Feb 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |