![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Lyz | |
![]() |
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Hamilton, New Zealand
|
| 76 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - Aug 23, 2009 |
| 60 | Rain Man (1988) - Aug 23, 2009 |
| 70 | A History of Violence (2005) - Aug 23, 2009 |
| 67 | Little Miss Sunshine (2006) - Aug 23, 2009 |
| 73 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 23, 2009 |
| 28 | What Women Want (2000) - Aug 23, 2009 |
| 55 | Lost in Translation (2003) - Aug 23, 2009 |
| 70 | Contact (1997) - Aug 23, 2009 |
| 70 | Daredevil (2003) - Aug 23, 2009 |
| 66 | The 13th Warrior (1999) - Aug 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |