![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
M__ | |
![]() |
Film Freak - 650 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2009
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
|
|
Message Sent!
500 characters left
Bio: fuked up kid
| |
| 94 | Milk - Apr 08, 2009 |
| 90 | Gran Torino - Apr 08, 2009 |
| 83 | Z - Feb 09, 2009 |
| 40 | Legends of the Fall - Feb 09, 2009 |
| 60 | Schindler's List - Feb 09, 2009 |
| 80 | Malena - Feb 09, 2009 |
| 86 | To Be and to Have - Feb 09, 2009 |
| 75 | Secrets & Lies - Feb 09, 2009 |
| 78 | Kika - Feb 09, 2009 |
| 75 | Blame It on Fidel - Feb 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2010 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS5,541,000 Movie Rankings and Counting... |