![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MCRE | |
![]() |
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2008
Location: Denmark
|

| 100 | Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) - Nov 20, 2008 |
| 100 | A Simple Plan (1998) - Nov 20, 2008 |
| 100 | Shrek (2001) - Nov 20, 2008 |
| 100 | The Shining (1980) - Nov 20, 2008 |
| 100 | Whale Rider (2002) - Nov 20, 2008 |
| 100 | Volver (2006) - Nov 20, 2008 |
| 100 | Unforgiven (1992) - Nov 20, 2008 |
| 100 | The Truman Show (1998) - Nov 20, 2008 |
| 100 | This Is Spinal Tap (1984) - Nov 20, 2008 |
| 100 | Tarzan (1999) - Nov 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |